• Ново
Miabella Women 7- Carat T.G.W. Перница со двојно проверка на таблата со аметист и тркалезна бела топаз, слто сребрен сплит коктел прстен

Miabella Women 7- Carat T.G.W. Перница со двојно проверка на таблата со аметист и тркалезна бела топаз, слто

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Добијте шармантен изглед за вашиот прв датум на филмот со овој остварлив Миабела Аметист и Белиот Топаз Сплит Шанк Коктел прстен. Изработено во пенливо сребро, овој бесценет прстен има перничиња со двојна проверка, сет на аметистички скапоцен камен (12x12mm) и осум тркалезни, поставени од бели скапоцени камења со бели топаз (1х1мм). Полиран на брилијантен сјај, овој привлечен прстен ќе ги закачи очите кон вас. Направено во сребро. 7-4/5 CT T.G.W. Аметист и бел топаз. Аметист Сечење : Перница со двојна проверка. Белиот Топаз се сече : круг. Простори и песни поставени камења. Бенд со : 2,1мм. Сплит коктел прстен. Ноември Роден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Душек за кучиња за домашно милениче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Душек за кучиња за домашно милениче

Поставете го вашето домашно милениче со Furhaven Terry Top Orthopedic Mat Лесен начин да обезбедите удобност за вашето

DEN 719.84
Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI
  • Ново
Мислење на купувачите:

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Конвертерот GEFEN HDMI1.323 GSDI зема влезен сигнал HDMI и го претвора во формат SDI / HDSDI / 3 GSDI (или SDI стандардна дефи�

DEN 0.33