• Ново
Поставете игри-Intel Core I 9700F 3.00GHz 8-Core, 16 GB DDR 2666, Radeon R XT 8GB, 480 GB SSD + 2TB HDD, Black Mini-Tower RGB, Windows Home

Поставете игри-Intel Core I 9700F 3.00GHz 8-Core, 16 GB DDR 2666, Radeon R XT 8GB, 480 GB SSD + 2TB HDD, Black

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Скок пред другите системи за игри, оваа VR подготвена CLX Set Gaming Desktop има моќ и перформанси што ги барате! Тој спортува 9-ти генерал 8-јадрен Intel Core i7 9700 F 3 GHz процесор (максимум турбо брзина од 4,7 GHz) и 16 GB меморија со двојна канална DDR4-2666 меморија. Видео картичката од 8 GB Radeon RX 5700 XT испорачува графики за застој. Во меѓувреме, погонот со цврста состојба од 480 GB и хард диск 2 TB обезбедуваат совршена мешавина на брзина и складирање. И тоа не е само внатрешноста што изгледа одлично; Комплетот CLX е сместен во елегантна шасија за игри со мини-кула, дизајнирана за максимална проширување и проток на воздух. Ние дури и претходно го инсталиравме Microsoft Windows 10 Home, и вклучуваме бесплатна жична тастатура за игри во боја 7 и глувче, за да можете да бидете нагоре и да играте како професионалец на вашите омилени игри во ниеден момент! Најдобро од сè, оваа неверојатна машина е поддржана од 1 година делови / животна гаранција за труд и бесплатна техничка поддршка за живот. Инвестирајте во систем над остатокот - нарачајте го вашиот CLX поставен денес! Процесор : Intel Core i7 9700 F 3 GHz (8 јадра). Чипсет : Интел H310 чипсет. Меморија : 16 GB DDR4 - 2 x 8 GB DDR4 (32 GB MAX). Хард дискови : 480 GB SSD + 2 TB HDD. Видео графика : AMD Radeon RX 5700 XT 8 GB. Напојување на електрична енергија : 750 Watt 80plus злато напојување. Мрежна поврзаност : 10/100/1000 мрежна порта Gigabit Ethernet. Fansубители на шасијата : (3) 120мм навивачи со RGB светла. Тастатура и глувче : тастатура за игри и глувче. Пристаништа : (2) USB 3.1, (1) USB 3.0, (6) USB 2.0. Видео поврзаност : (3) Display Port, (1) HDMI. Гаранција : 1 година гаранција за гаранција за делови и работна сила.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мебел за мебел Урбан парсон стол
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мебел за мебел Урбан парсон стол

Завршете го вашиот софистициран декор со ова цврсто дрво од столчето со столчето Привлечен од неговиот

DEN 1936.00
Surtek Bolt Cutter 14 ”
  • Ново
Мислење на купувачите:

Surtek Bolt Cutter 14 ”

Тубуларни рачки со удобни и лесни за употреба ПВЦ костец Засилени лопати на специјално зацврстување ко�

DEN 1.00
Основна маичка со краток ракав
  • Ново
Мислење на купувачите:

Основна маичка со краток ракав

NFL Основни кратки ракави за кратки ракави бесплатно испорака на нарачки над 35 американски долари на про�

DEN 239.52