• Ново
Едноставно Daisy 50 60 Прицврстувачки лента за прицврстување на ленти за прицврстување на ленти

Едноставно Daisy 50 60 Прицврстувачки лента за прицврстување на ленти за прицврстување на ленти

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви треба за да го персонализирате вашиот дом со тоа што ќе драпирате стол, украсување на таван, облекување wallид и многу повеќе! Едноставно, уникатни таписерии на wallидови доаѓаат во две различни димензии со рабовите на hedmed за да создадат стил надвор од споредба! Едноставно Daisy 50 "x 60" прицврстувачки ленти за прицврстување на ленти : совршен начин за украсување на кој било простор. Персонализирајте го вашиот дом со драпење стол, украсување на таван, облекување на wallид и многу повеќе. Заразени рабови. Достапно во 50 "x 60" или 80 "x 60". 100 проценти полиестер. Лесен, разноврсен.

Декларирани својства

Најдобри предлози