• Ново
Momentsубовни моменти со водечка дама печатен градник за медицински сестри со половина прашка, стил L348

Momentsубовни моменти со водечка дама печатен градник за медицински сестри со половина прашка, стил L348

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Наменето за обична удобност, нашите lубовни моменти треперејќи го предниот градник за медицински сестри е задолжително за секоја медицинска сестра гардероба! Како класика на медицинска сестра, тоа е модно со стилски преден тресење што е и декоративно и функционално! Оваа клучна техника им овозможува на нашата ткаенина да се вклопи привремено додека се носи и се протега лесно како што расте вашето тело. Покрај тоа, има меки, двојни слоеви чаши за дополнителна поддршка и скромност. Со забавни опции во боја, неговите жичани чаши и спојките за едната рака на медицинска сестра го олеснуваат доењето! Momentsубовни моменти со водечка дама породилно печатено градник за медицински сестри со полу-лесен лесен за едниот доилки. Двоен слоевити чаши за поддршка и скромност. Затворањето на грбот и лентите се прилагодуваат за удобно вклопување. Опуштена внатрешна прашка. Материјал : 96,00% памук, 4,00% спандекс. Стилски преден тресење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кадифен украсен перница
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кадифен украсен перница

Ажурирајте го изгледот на вашиот дом со кадифен декоративна перница Starburst Со својата богата црвена роза

DEN 0.67