• Ново
Спектар Диверзифицирана корпа за складирање на жица, стил на гроздобер шкафче, шик на рустикална куќа, челик складирање за плакари, оставата, чајната кујна, гаража,

Спектар Диверзифицирана корпа за складирање на жица, стил на гроздобер шкафче, шик на рустикална куќа, челик

Buyers rating:
DEN 1580.80

Износ

Искусете лесно складирање со корпа за складирање по спектар. Едноставно, но елегантно, ова складирање на корпа за жица е многу разноврсно. Можете да го користите во бањата на полица или под мијалникот за да ги чувате сите ваши потреби за бања. Кошницата може да се користи и во спална соба за да се намали нередот. Опциите за употреба на оваа корпа за складирање се бесконечни. Организација за квалитет : Создадете свое сопствено решение за складирање со овој сет од 6. Цврста 100% челична конструкција со дизајн на отворен плоштад обезбедува канти за отпадоци се лесни за грабнување и држење. Погодната плоча за држење на етикетата ви овозможува лесно да ја означите содржината на корпата. Стилот ја исполнува функционалноста : Чувајте ги предметите организирани и на дофат на оружје. Лесно извадете ги канти од складирање и грабнете ги предметите брзо со вграден таб со лесен влечен. Дизајн на жица решетка за мултифункционална употреба. Отворениот дизајн ви овозможува да гледате сè во корпата. Цврстиот челик обезбедува издржлива конструкција со гроздобер изглед . Совршено решение за складирање : Чувајте ја секоја просторија од вашиот дом организирана и неред без неред. Идеално за складирање на материјали за чистење, сапун, лосион, шампон, крпи, играчки за кучиња, производство, занаетчиски материјали, играчки ДВД, додатоци за медиуми и други предмети за домаќинството. Нашата корпа за складирање на жица може да се користи во плакарот, бањата, просторијата за перење, спалната соба, детската соба, кујната, оставата, чајната кујна, занаетчиската соба и многу повеќе! Веднаш де-не-споени бројачи и одржувајте го вашиот дом да изгледа уредно и стилски . Големина и грижа : Надворешни димензии со исклучок на јамката 12,5 ”L x 11.25” W x 8 ”H, надворешни димензии, вклучувајќи јамка 13,75” LX11.25 ”WX 8” Н, Внатрешни димензии на корпите 10 ”lx9.25” wx8 ”ч. Лесно за чистење, избришете со влажна крпа и суво крпа. Сетот вклучува 6 корпи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

DesignArt во Quartz Bohemian wallиден часовник
  • Ново
Мислење на купувачите:

DesignArt во Quartz Bohemian wallиден часовник

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Bohemian & Eclectic Cornиден часовник е направ�

DEN 560.00