• Ново
Времето и TRU женските влечење на панталоните за понте, по целосна должина; 30 inseam, големини xs-xxl

Времето и TRU женските влечење на панталоните за понте, по целосна должина; 30 inseam, големини xs-xxl

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Clatureан плакарот полн, но ништо не ви скокнува? Запознајте ги крајните женски понте -панталони од време и TRU. Совршен спој на удобност и стил, овие затемнети, тенки панталони со понте имаат класичен дизајн на подигање со страничен отвор што додава трендовски допир на вашата облека. Разноврсна мора да ја имате за облекување нагоре или надолу, ќе сакате да ги носите овие панталони со вашите омилени тимови, врвови и блузи секој ден во неделата. Само на. Материјал : 67% рајон/29% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. fit : тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ’’ inseam. Затворање : Повлечете го стилизирањето со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две нефункционални џебови. Карактеристики : bootcut; истегната ткаенина за лесно движење и удобност; странични парчиња. Жените се повлекуваат од панталони за понте од време и TRU.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 319.84