• Ново
Едноставно излитена шик килим за бања, сина брзање, 30

Едноставно излитена шик килим за бања, сина брзање, 30

Buyers rating:
DEN 752.00

Износ

Ажурирајте ја бањата со стил на фарма и удобност со едноставно излитена шик килим за бања. Овие кадифен 100% килими за памучна бања ќе донесат освежувачко и шарено ажурирање на секоја бања во вашиот дом. Достапно во 5 различни бои, вклучувајќи Арктик Вајт, Сина брзање, платина сребро, меко море и постелнина од лаванда. Координирајте со едноставно излитена шик завеса за туширање и 6-парчиња пешкир за да го завршите изгледот на вашата бања. Додадете кадифен удобност во вашата бања со едноставно излитена шик килим за бања, едноставно излитена шик килим за бања, достапен во 5 бои; Арктикот бел, сина брзање, платина сребро, меко море и лаванда постелнина/ли>. Мерки 20 ”x 30”. Едноставно излитени шик завеси за туширање и комплети за пешкири достапни одделно. 100% памук. Машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wieteke de Kogel 'Darkness' Canvas Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wieteke de Kogel 'Darkness' Canvas Art

Уметник : Wieteke de Kogelsubject : Floralstyle : Modern Многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш бе�

DEN 2.67