• Ново
Елегантна удобност, Duvet Set Pillow Shams Chull Queen Turqouise, солиден принт

Елегантна удобност, Duvet Set Pillow Shams Chull Queen Turqouise, солиден принт

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок капакот за дишење што може да има свиленкаста меко чувство и сјајна завршница. Овие дуели обезбедуваат траен живост на боја без оглед колку често се мијат и се изработени од предиво од микро влакна кои ќе останат меки свилени и брчки без години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Увезено од Елегантна удобност и нашиот бренд има висококвалитетно ткаење за дишење, уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително тенок капакот за дишење што може да се дише, што има свилено меко чувство и бујна завршница. Овие дуели обезбедуваат траен живост на боја без оглед колку често се мијат и се изработени од предиво од микро влакна кои ќе останат меки свилени и брчки без години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Увезено од Елегантна удобност и нашиот бренд има висококвалитетно ткаење за дишење. Луксузна мека покривка. Едноставно, лизнете го над вашиот утешител, вметнете вметнување или алтернативни комплети за удобност. Овој Duvet Covers е многу корисно, ќе го заштити вашиот утешител и е супер лесен за отстранување и миење. Со затворање на копчињата. Вклучува 2 инчи на перници 20 "x 26" со прирабница од 1 1/2 инчи. Микрофиберите се меки како 1500 броење на конецот египетски памук - %100 - . Елегантен удобност - висок квалитет и има ткаење за дишење! Нашата бр

Декларирани својства

Најдобри предлози