• Ново
Удобност на Ли женски удобност плетена права на ногата

Удобност на Ли женски удобност плетена права на ногата

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Комфорна удобност на Ли женски панталони со панталони за удобност плетени со права нозе се направени со врвна ткаенина за истегнување што ја задржува формата и има ултра мека лента за половината што останува на своето место и се движи со вас. Со поддршка на поодговорно одгледуван памук, можете да се чувствувате добро за тоа колку сте удобни во овие панталони! Редовно вклопување. Флекс лента за половината. Џебови за заварување. Замачкани предни џебови. Предни вреќи со џеб. Предниот пинак. Рејон 23%, полиестер 59%, најлон 16%, спандекс 2%. Стил# 1nfptsh.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00