• Ново
Лондон магла женски дожд анорак со отстранлив аспиратор

Лондон магла женски дожд анорак со отстранлив аспиратор

Buyers rating:
DEN 455.36

Износ

Продолжете со покриена во вашата нова омилена надворешна облека. Оваа јакна од анорак на магла во Лондон има повеќекратни предни џебови за да ги обезбеди вашите задолжителни и е истакната со отстранлив аспиратор-лесно да се прикачи за дождливите патувања. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. лесна. Отстранлив аспиратор; Врза за влечење. Стојат јака. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави. Повеќе предни џебови имаат најважни работи. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Anенска јакна од Анорак со отстранлив аспиратор од Лондон магла.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Албум на билети, 8-1 4 8-3 4
  • Ново
Мислење на купувачите:

Албум на билети, 8-1 4 8-3 4

Прикажете ја вашата колекција на билети за Национална хокеј лига во овој албум 81 / 4 x 83 / 4 инчи , Албум со б

DEN 93.12
Шкотска изрази лента со чипка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шкотска изрази лента со чипка

Шкотска изрази лента со чипка доаѓа во најразлични бои и дизајни за да можете да го покажете вашиот стил

DEN 2.67
Арго Спорт печати внатре.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арго Спорт печати внатре.

Патувајте во стил и се издвојувајте од толпата со Argo Sport Print 26 in Tote торба Тоа е совршена торба за одмор или

DEN 1.00