• Ново
Правда девојки вратоврски на дното на дното графичка маица, големини 5- & плус

Правда девојки вратоврски на дното на дното графичка маица, големини 5- & плус

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Во уникатно печатење во врска со вратоврска, оваа маица на дното на правдата е само посебна како што е. Пријатна четкана ткаенина со забавен графички принт ја носи од виси дома за да се забавува со пријателите. Стил на пуловер со вратот на екипажот. Затегнат полите. Графички принт на лево градите. Везени детали. Супер-мека четкана ткаенина. 82% полиестер/2% еластан. Машина за перење. Увезени. Правда од дното на графичката маица за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ноќна куќа на девојчињата Бела Сара
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ноќна куќа на девојчињата Бела Сара

Вашето мало девојче ќе ја сака оваа ноќна ноќ на девојчињата Бела Сара Тоа е меко и удобно носење...

DEN 190.08
Девојки Флејвеј Кардиган
  • Ново
Мислење на купувачите:

Девојки Флејвеј Кардиган

Fadeed Glory Girls Flyaway Cardigan е совршен за оние кул денови кога врвот со кратки ракави не е доволен, а редовниот џе�

DEN 3.00