• Ново
Архитектура и згради на Wynwood Studio и згради wallидни уметности за печатење на мостот и структурите на водите - кафеава, црна боја

Архитектура и згради на Wynwood Studio и згради wallидни уметности за печатење на мостот и структурите на

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Мост и Вотерс, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на архитектура и згради со тема на структури за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози