• Ново
Аугсон фарми Овес и мед гранола, храна за опстанок и секојдневно грицкање, lb oz може

Аугсон фарми Овес и мед гранола, храна за опстанок и секојдневно грицкање, lb oz може

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Без разлика дали јадете фарми Аугсон Овес и мед гранола со млеко, фрлете го над вашиот јогурт, додадете го во вашата мешавина од патеката, или користете ја во вашата печена стока, нема да бидете разочарани. Тоа е совршена мешавина на слатка, крцкава добрина. За разновидност, измешајте во омилените овошје исушени од замрзнување, како што се банани, јагоди или боровинки. Ова не е само хранлива храна за опстанок за кога катастрофата се напаѓа, главна ставка е да се има при рака за употреба секој ден. Растечки живот до 5 години врз основа на услови за складирање. Измешајте со сушено овошје од замрзнување за вкусна мешавина од патека или посипете на јогурт за здрав појадок? Чувајте на рака за секојдневна употреба, кампување или пешачење? Користете за долгорочно складирање на храна и подготвеност за итни случаи? Голема, индустриска големина може со капакот? Растечки живот до 25 години*.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Трикс, житни култури 22. Оз.Бакс
  • Ново
Мислење на купувачите:

Трикс, житни култури 22. Оз.Бакс

Trix ™ житни култури Природно овошје со вкус на овошје засладени пченка со други природни вкусови Не содр

DEN 1.33
Tays Gourmet Tays Gourmet Granola, Oz
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tays Gourmet Tays Gourmet Granola, Oz

Супер храна гранола, крцкава банана пекан, торбичка 10 мл натоварена со овошје, семе, фонд за глад : купува

DEN 100.64