• Ново
Уникатни поговори за женски секси кадифеен тркалезен врат краток ракав тенок вклопат култури врвот

Уникатни поговори за женски секси кадифеен тркалезен врат краток ракав тенок вклопат култури врвот

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Дајте му на вашиот секојдневен изглед кул надградба со овој кадифено култури. Подгответе го вашиот удобен симпатичен стил со тоа што го носите овој тенок врвен култура. Оваа исечена мета има квадратно деколте за лесен изглед што е совршено да се земе секој ден во кул стил. Направено од мека и истегната кадифена ткаенина, оваа цврста боја ти помага да ве одржуваме удобно без разлика дали ќе ја спарите со омилените панталони PU, кратки фармерки или какви било други дното за стил на лежење. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 7/8 инчи, половината : 26 инчи, колк : 36 1/4 инчи, тежина : 132 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина -Најдобро Ширина на рамото Должина на должина - - 31 1/8 13 1/2 - 13 1/8s 33 1/8 14 13 3/8m - 35 - 14 1/2- - 13 5/8 L - - 38 1/4 15 1/8 - - 14 XL 41 3/8 15 7/8 - 14 1/4 уникатни поговори за жени секси кадифени тркалезни кратки ракави со кратки ракави тенок вклопат култури врвни култури 93% полиестер, 7% спандекс. Увезен. Врв на земјоделски култури. Краток врат. Краток ракав. Тенок вклоп. Кадифена ткаенина. Машинска миење ладно со слични бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Маица за жени од пресврт
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маица за жени од пресврт

Дајте му на вашата гардероба инстант пресврт со ова време и Tru Twist Front Tee Со својата мека и лесна ткаенина,

DEN 0.67
Време и време на женски очен на очите
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време на женски очен на очите

Врвот на женските очила Time & Tru е плетена и ткаена ткаенина измешана, телото е плетено дрес на слабината, �

DEN 3.00