• Ново
Слајд на базен со ланец Ава

Слајд на базен со ланец Ава

Buyers rating:
DEN 304.00

Износ

Сем и Либи женски ава ланец базен слајд жени Сем и Либи чевли. Peony Pink. Слајдот AVA е олицетворение на удобноста што го исполнува стилот. Оваа рамна сандала дава шик на секоја облека со едноставна, но впечатлива тока.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Слајд на базен со ланец Ава
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слајд на базен со ланец Ава

Сем и Либи женски ава ланец базен слајд жени Сем и Либи чевли Црна Слајдот AVA е олицетворение на удобност

DEN 2.67