• Ново
Време и време, алатката за комунални услуги за манжетни за жени

Време и време, алатката за комунални услуги за манжетни за жени

Buyers rating:
DEN 362.88

Износ

Испробан и вистински фаворит, алатката кратка никогаш не разочара. Овие шорцеви за време и Tru комунални услуги се исто толку удобни колку што се кул, нудејќи половината со среден пораст со затегната еластична на страните за целодневно движење. Разновидноста на пространи џебови е погодна за застој во движење. Исклучиво на. Материјал : 84% памук/14% вискоза/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Подигнување и инсејм : среден пораст; 6,5 "Inseam Remolred; 4" се тркалаше. Затворање : Двоен копчиња и поштенски мува. Ockебови : 2 предни џебови, 1 џеб за размавта на нозете и 2 џебови од задниот дел од грбот имаат најважни работи. Карактеристики : Широк лента за половината со еластични страни; ролна манжетна. Undoutенски манжетни со кратки шорцеви од време и Tru.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски 5 кратко товар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски 5 кратко товар

Товарните шорцеви од 5 „Товар на карго кради“ се дизајнирани со функција во умот Направени со функцион�

DEN 244.00
Chic Chartive Cuth на кратко комунални услуги
  • Ново
Мислење на купувачите:

Chic Chartive Cuth на кратко комунални услуги

Шик женски алатка за кратко време Chicенската женска повлекување на алатката е одличен додаток на вашата

DEN 305.60
Шорцеви за целите на жените на Рибок
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шорцеви за целите на жените на Рибок

Решавање вежби од секаков вид во шорцевите на целите на Рибок Изработени од мека, лесна ткаенина, овие ш�

DEN 800.00