• Ново
Колекција на ournoureенски жени Колина Тру удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Колекција на ournoureенски жени Колина Тру удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Сандалата Колина од колекцијата ournournee ќе ве однесе низ градот додека ги одржувате нозете удобни со нивната удобна пена од 4 мм. Нивната луксузна веганска кожа, дизајн на единечен опсег, стил на слајд и отворено пети ќе ви ги дадат стилските квалитети што ви се потребни за да ги совпаднете со која било облека. За да биде едноставно : нивното затворање на лизгање ќе ги направи лесен чевли за грабнување и за да ја избркаат вратата. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Јадете само со вистинската количина на SAS со овие кадифен слајдови со крзно од крзно Дамека од Бринли Ко

DEN 3.00
Време и време женски флип -флоп
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски флип -флоп

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина Можете да тан�

DEN 1.33