• Ново
Ournourneyе женски Ceecy tru удобна пена прашка назад тока квадратни пети станови

Ournourneyе женски Ceecy tru удобна пена прашка назад тока квадратни пети станови

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Станот Ceecy од колекцијата Journee ќе ве однесе од работа до една ноќ надвор со девојките во стил. Направено со патент веганска кожа, стил на прашка, затворање на токи, детали за хардвер и мека форма на квадратни пети ќе биде совршена комбинација на обични и елегантни. Нивната удобна пена од 4 мм tru ™ ™ insole ќе ги остави нозете да се чувствуваат удобно цел ден. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Чевли за облекување.

Декларирани својства

Најдобри предлози