• Ново
Уникатни поговори за женски карид со двојно градење на ров со ров

Уникатни поговори за женски карид со двојно градење на ров со ров

Buyers rating:
DEN 767.84

Износ

Овој палто за проверка ќе му даде шик стил на вашиот изглед оваа сезона. Дизајнирано со редовно вклопување и елегантно деколте на јака, со забележани скули и двојно гради, обезбедувајќи чиста естетика. Пар со блуза и слаби панталони. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 34 5/8 ", должина на рамото : 15 3/8 ", тежина : 122 фунти, моделот носи големина на Xs. 8 33 4/8 - 14 5/8 - 34 S 38 5/8 35 3/8 - 15 1/8 - 34 5/8m - 40 4/8 37 3/8 - 15 5/8 -35 2/8 L 43 6/8 40 4/8 - 16 3/8 - 36 XL 46 7/8 43 6/8 - 17 - 36 6/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за жени со двојни до градени со двојно градење на ровови со ровови : 90% полиестер 10% волна. Увезена. Двоен дојка . Извршена лапа. Целосно е наредено. Суво чисто.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Bcbgenerationенски ватиран палто за пафери
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bcbgenerationенски ватиран палто за пафери

Класичен стил во најдобар случај Ватиран палто на BCBGeneration на BCBGeneration нуди супериорна топлина и безвреме�

DEN 1007.52
Марк Алан Newујорк Долг палто Шерпа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Марк Алан Newујорк Долг палто Шерпа

Добредојдовте зима во стил облечен во овој долг палто на Шерпа од Марк Алан Дизајнирано со едноставна, н

DEN 2.67
Bigенски палто со големо разладување
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bigенски палто со големо разладување

Брр! Е ладно! Чувајте топло и тостично во голем палто за разладување со класична ватирана шема Преголеми

DEN 0.33
Bcbgenerationенски ватиран палто за пафери
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bcbgenerationенски ватиран палто за пафери

Класичен стил во најдобар случај Ватиран палто на BCBGeneration на BCBGeneration нуди супериорна топлина и безвреме�

DEN 1.00