• Ново
Reebokенски жени плус големина во боја на бојата џогери, големина 1x-4x

Reebokенски жени плус големина во боја на бојата џогери, големина 1x-4x

Buyers rating:
DEN 464.00

Износ

Ogогер во боја на бојата на Reebok Plus Plus со големина е совршен за фрлање во секој момент. Без разлика дали работите надвор или легнувате дома, можете да го сторите тоа во стил и удобност. Jогрите имаат странични џебови, затворање на влечење и еластична лента за половината, овозможувајќи ви да изгледате и да се чувствувате најдобро. Материјал : 49% полиестер/45% рајон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две на страни. Карактеристики : Детали за блок во боја. Reebok Plus Големина во боја блок џогери за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози