• Ново
Лув Бетси од Бетси nsонсон, женски Наоми Ватиран тројно одделение, лаванда

Лув Бетси од Бетси nsонсон, женски Наоми Ватиран тројно одделение, лаванда

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Модата се среќава со функцијата со ватиран сачер на Наоми од Лув Бетси од Бетси nsонсон. Суштински носач, оваа чанта е идеална големина за секојдневна употреба. Три внатрешни оддели помагаат да ги одржувате вашите работи организирани додека сте во движење. Ватираната шема со срцеви акценти додава шик допир на оваа торба што мора да има. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 12,6 ”W x 9,5” H x 4,5 ”D. Ширина се мери низ дното на торбата. Тип на рачка : двојни рачки; Отстранлив каиш за крстосници. Затворање : Затворање на магнетско припивање. Надворешни детали : ватирана шема со срца; Плоча за лого. Детали за внатрешни работи : Дизајн на троен оддел со два отворени и еден дел од патент; Две џебови за лизгање и едниот џеб од патент. Ватиран тројно одделение за прегради за жени од Лув Бетси од Бетси nsонсон.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници женски карго прашка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници женски карго прашка

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

DEN 288.00
Кети ван Зеланд тешка метална сачер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кети ван Зеланд тешка метална сачер

Midенска средна сатела на Кети Ван Зеланд Карактеристики : Двојни рачки, тројно одделение, горно затворањ

DEN 655.84