• Ново
Без граници, јуниорите ги тужеа хеланките за земјоделски култури, 2-пакувања

Без граници, јуниорите ги тужеа хеланките за земјоделски култури, 2-пакувања

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и ги имате вашите нови хеланки на земјоделски култури од без граници во две пакувања. Мора да се има основно за секоја сезона, овие хеланки на култури можат лесно да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени резервоари и маици-совршени за еден ден исполнет со активност или да се забавуваат дома. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 хеланки. Fit : Slim Fit. Подигање : Висок пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мек дизајн; Цврсти тонови и отпечатоци од контраст. Јуниор ги тужеше хеланките на земјоделските култури од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози