• Ново
Без граници на кадиуниор за празник на јуниори на јуниори

Без граници на кадиуниор за празник на јуниори на јуниори

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Печатење инспириран од празник создава симпатичен и пријатна изглед на Божиќната худи без граници. Плишани и толку многу меки, овој пуловер го прави подготвувањето за празниците предвреме - само лизгајте го со појавите на хеланки (продадени одделно) и веднаш сте празнични. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : заоблен полите; печатење на сите; кадифен чувство. Плишани празнични пуловер качулка за јуниори од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Непослушен празник на Гринч Јуниорс
  • Ново
Мислење на купувачите:

Непослушен празник на Гринч Јуниорс

Ставете го право на вашиот непослушен список Гринч секогаш влече празници Забавувајте се во оваа симпа�

DEN 192.00
Без граници дуксерот на јуниорите
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници дуксерот на јуниорите

Без граници со четкани карирани карирани предни качулка се карактеризираат со манжетни за ребра на атл�

DEN 2.67
С. Поло Асн. Женски худи
  • Ново
Мислење на купувачите:

С. Поло Асн. Женски худи

Полеснете го со американскиот Поло Асн Женско руно зип качулка Со мека, измислица на руно, пространи пре

DEN 227.52
Tera & Sky Women's Plus Size Size Zip-Front Hoodie
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tera & Sky Women's Plus Size Size Zip-Front Hoodie

Посветената Худи на Terra & Sky има опуштен дизајн со испуштени раменици и пријатна обвивка за руно...

DEN 206.72