• Ново
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Buyers rating:
DEN 527.84

Износ

Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Прикачен аспиратор со врзана вратоврска; Стајлинг на пуловер. Ребрести манжетни и полите. Печатење на сите; Prontеб на предната торбичка. © Полароид, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женски полароиден пуловер качулка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

С. Поло Асн. Женски худи
  • Ново
Мислење на купувачите:

С. Поло Асн. Женски худи

Полеснете го со американскиот Поло Асн Женско руно зип качулка Со мека, измислица на руно, пространи пре

DEN 227.52