• Ново
Уникатни поволни цени, женски тркалезни пети, чипка на бујни потпетици

Уникатни поволни цени, женски тркалезни пети, чипка на бујни потпетици

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овие модерни чизми за чипка на глуждот имаат тркалезна пети со координативна бујна пета и вкрстена лента за разноврсна убавина што не може да се победи. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Висина на пета66 4 - 36 - -9 - 3 5/96.5 - 4.5 - - 37 9 1/8 3 5 /97.5 5.5-38-1 1/ 2 3 5/98.5 - 6,5 - -39 9 5/7 3 5/99 7 - 40 10 3 5/910 8 - 41 10 1/4 - 3 5/9 Единствени поволни цени Женски тркалезни пети чипка на бујни потпетици датираат чизми на глуждот Вамп : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Цврста боја. Декор за патенти. Чунки потпетици. Тркалезна пети. Чизми на глуждот. Вкрстена лента. Чипка нагоре. Висина на пета : 3 5/9 инчи. Висина на вратилото : 3 8/9 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Зашилен пети додава задебелен допир на Soleene од Brinley Co Овој бесконечно носат вегански кожени кожени бути �

DEN 1119.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 560.00
Code West Women's Post It CW Bootie
  • Ново
Мислење на купувачите:

Code West Women's Post It CW Bootie

Code West го воведува објавувањето Bootie што сакате да го носите секој ден Стапалото е изградено од мек матери

DEN 608.00
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Wannita од Brinley Co е навистина совршен стил на мешавина и прилагодлив што оди со сè Овој багажник има мека вег

DEN 819.04
Лесни чизми за уличен светец фустан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни чизми за уличен светец фустан

Создадете елегантна силуета со светец по лесна улица Пути од потпетици е неопходност, и ова се оние што �

DEN 3.00
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Borm Combat Bootie Bootie
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Borm Combat Bootie Bootie

Совршена бута за возење илиумре за сите ваши планови во очекување, Malree од Brinley Co Овој стил се вклопува ка�

DEN 630.08
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Platform Bootie
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Platform Bootie

Свеж вртеж на тркалезниот бути, Irria by Brinley Co Овој дизајн на ретропотпетици има квадратни пети и ткаени те�

DEN 630.08
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Borm Combat Bootie Bootie
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Borm Combat Bootie Bootie

Иконската борба за борба со пресврт, Чарлин од Бринили Ко Овие чизми со високи топки имаат мека крокода �

DEN 2.33
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Убав потег за претстојната сезона, Агнес од Бринли Ко Овој дизајн на блокпотпетици има квадратни и меки

DEN 996.96
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Подгответе се во стилот оваа сезона во Bootie Stephin Bootie од Brinley Co Оваа силуета со зашилени пети има наредени б

DEN 480.00