• Ново
Мио Марино плетенка појас - ткаенина ткаени појас - Обичен ткаат еластичен појас за мажи и жени

Мио Марино плетенка појас - ткаенина ткаени појас - Обичен ткаат еластичен појас за мажи и жени

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Паметната мода оди насекаде облечена за да импресионира и да се чувствувате модерно паметно кога ја купувате нашата прекрасна колекција на веб -појаси за дизајнери. Идеално и за мажи и за жени, нашите ткаени веб -појаси се совршен третман за себе! Активна удобност Без оглед на тоа што бара вашиот ден, проверете дали е направено во стил со нашиот убав избор на веб-појаси ткаени дизајнери! Од еден ден во канцеларија до попладневно пешачење по планините, дајте му на вашиот активен животен стил модерен поттик. Мажите и жените исто така се облекуваат, никогаш не надолу, со нашиот неверојатен избор на веб -појаси за дизајнери кои се совршени и за мажи и за жени, слично! Со најразлични бои што треба да изберете, сигурно ќе најдете совршен натпревар за секоја облека кога купувате со Мио Марино! Класичен ткаен стил! - Надградете ја облеката на неочекуван начин со нашите класични дизајнирани плетенки за плетенки! Совршено и за мажи и за жени, исто така, ќе го пронајдете совршен додаток за вашата следна авантура!. Совршено вклопување - секој пат! - Нашите појаси за истегнување за мажи и жени се во можност да се наведнуваат, пресврт и да се флексираат со секое движење. Прескокнете ги дупките - Нашиот траен ткаен дизајн и класична токалка за постери помагаат да се создаде идеално вклопување!. Издржливост по дизајн! - Користејќи 60% гума и 40% мешавина од полипропилен, нашите ткаени ремени обезбедуваат трајна издржливост и флексибилност што е неспоредлива со изборот на еластичните ремени на нашите конкуренти . претставени со грижа! - Подарок со ovingубов со ткаениот појас! Сите наши затегнати појаси се затворени во пакување на дизајнер, што е сигурно да ги разубави вашите најблиски . набавка без ризик! - Нашата мисија е да бидете целосно задоволни со нашиот избор на појаси за ткаенини. Затоа, нудиме 45 дена за бесплатна размена и враќање. Покрај тоа, сите наши артикли имаат 180 дена гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Нема граници за појасот С М
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници за појасот С М

Освежете ја вашата гардероба и добијте три шик појаси за цената на еден со овој појас поставен од без гр�

DEN 2.00
Земјиниот кожен појас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Земјиниот кожен појас

Носете го овој кожен појас за западен стил до следното родео или надвор со пријателите...

DEN 1.67
Дијамант Д Фенси бод појас, 42 “
  • Ново
Мислење на купувачите:

Дијамант Д Фенси бод појас, 42 “

Сите наши кожни ремени се направени од 100 проценти рачно изработени Ние ги користиме истите високо квал�

DEN 256.00