• Ново
Коњски акцент Weathervane, црна

Коњски акцент Weathervane, црна

Buyers rating:
DEN 835.84

Износ

Целосно функционално, стрелката се насочува кон правецот на ветрот за да се утврди времето во очекување. 30 Акцент на коњи Weathervane, црна : целосно функционална, стрелката укажува на правецот на ветрот за да помогне во утврдувањето на времето во очекување. Направено од леано алуминиум, нема да 'рѓа. Бои отпорни на временски услови за да траат цел живот. Карактеристичен украс обезбедува личен допир на вашиот дом. Вклучува целосни упатства за инсталација. Прилагодлива основа овозможува различни опции за монтирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози