• Ново
Внатрешноста доцна боја швајцарско кафе, јајце, галон

Внатрешноста доцна боја швајцарско кафе, јајце, галон

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Професионалните бои за врвен квалитет на Valspar се специјално формулирани за да ги задоволат потребите на професионалниот сликар. Покрај високите способности за криење и врвни допирање, тие имаат низок распрскувач, се мијат и се формулирани со низок мирис/низок VOC. Долготрајната завршница Максимална скриј извонредна допир со низок мирис/низок VOC ентериер латекс боја швајцарско кафе, 5 галон.

Декларирани својства

Најдобри предлози