• Ново
Машка машка модална спанде со качулка врв

Машка машка модална спанде со качулка врв

Buyers rating:
DEN 448.00

Износ

Не секој ќе ги види вашите PJ, но тоа не значи дека не можете да изгледате и да се чувствувате добро во нив. Худи Худи Ханес е задолжителна за лепење и релаксирање. Оваа мека, луксузна колекција на облека за спиење е совршена за целодневна и целосна удобност. Материјал : 95% рециклиран памук/5% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мазна, мека ткаенина. Ханес спиење Худи за мажи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шампионски женски сон на спиење
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шампионски женски сон на спиење

Шампионскиот женски сон на спиење е совршена за лежење Направено со мек, памук со 4 пат што се движи со ва

DEN 271.68