• Ново
Sumbell Industries гроздобер играчки патка дијаграм графички уметнички сјај сива пловечка врамена платно печатена wallидна уметност, дизајн од Карл Хронек

Sumbell Industries гроздобер играчки патка дијаграм графички уметнички сјај сива пловечка врамена платно печатена

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : патент на САД, дијаграм, табела, детална, играчка, гумена патка. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Карл Хронек.

Декларирани својства

Најдобри предлози