• Ново
Слупел индустрии Хајленд Лонгхорн говеда што паси рурални села трева фотографија Метална злато лебдечка врамена платно печатена wallидна уметност, дизајн од Jamesејм?

Слупел индустрии Хајленд Лонгхорн говеда што паси рурални села трева фотографија Метална злато лебдечка врамена

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : крава; Говеда; Цицач; Животно; Лонгхорн. Дизајн од Jamesејмс Добсон.

Декларирани својства

Најдобри предлози