• Ново
DesignArt 'Trio of House Glands Ficus Ponytail and Palm' Традиционална врамена платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Trio of House Glands Ficus Ponytail and Palm' Традиционална врамена платно wallидна уметност печатење

Buyers rating:
DEN 255.52

Износ

"Ова извонредно трио на куќички растенија конска опашка дланка и фикус врамено платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наша ликовна уметност Giclee Canvas отпечатоци се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност giclee Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси Вклучено така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Декларирани својства

Најдобри предлози