• Ново
Stuple Industries биде тесна ретро рекламна реклама за графички уметности, црно лебдечко платно печатење wallидна уметност, дизајн од Маркус ulesулс

Stuple Industries биде тесна ретро рекламна реклама за графички уметности, црно лебдечко платно печатење wallидна

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : човек; човек; гроздобер, ретро, ​​реклама. Дизајн од Маркус ulesулс.

Декларирани својства

Најдобри предлози