• Ново
Sportsенски спортови за спортски спортови на Contour Contour Contour Contour

Sportsенски спортови за спортски спортови на Contour Contour Contour Contour

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Наменето за да се вклопи и ласка, непречен спортски градник во Авиа се ажурира со контурирање и 4-насочно ткаенина за истегнување. Ткаенината за влага ви помага да ве олади и да се исуши додека се пот за време на вежбање, додека отстранливиот подлога ви овозможува да го прилагодите вашиот фит. Најдобриот дел : Дизајн на Racerback за леснотија на движење за време на вашите омилени активности. Материјал : 58% најлон/33% полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Тип на чаши : Отстранлив. Покриеност : целосна. Ниво на поддршка : ниско влијание. Затворање : Стил на пуловер. Ремени : Фиксни ленти со тркачки бек за леснотија на движење. Карактеристики : влага -Бикањето ткаенина ви помага да се одржите ладно и суво; контурирање; 4-насока ткаенина за истегнување; вратот на лажичка. Womenенски беспрекорен спортови градник во боја на контура од Авиа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wirенски жичен градски градник во Авиа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wirенски жичен градски градник во Авиа

Classiic Classic Sports Sports Sports Class Classe Classic Classic Classic Back Wire и класични прилагодливи ленти создаваат крајниот спортс�

DEN 138.08
Avia Zip Front Sports Sports градник
  • Ново
Мислење на купувачите:

Avia Zip Front Sports Sports градник

Удобно и лесно прицврстување, градскиот градник на „Zip Front Sports“ нуди целосна поддршка за време на вашат�

DEN 3.00