• Ново
Јута Утес знаме на домашен автомобил

Јута Утес знаме на домашен автомобил

Buyers rating:
DEN 159.52

Износ

Врзете го возењето со знамињата на нашите автомобили поставени на бел пластичен персонал со заграда за монтирање. Карактеристики на јасни тимски графики, така што никој нема да може да го оспори вашиот статус како фан #1. Beе бидете горди да го прикажете ова возбудливо тимско знаме цела сезона! Оди тим !!! Официјално лиценциран со лига и тим. Знаме на автомобилот. Јасни тимски графики.

Декларирани својства

Најдобри предлози