• Ново
Колекцијата за султан од султан, кабриолетната фотелја со складирање, беж

Колекцијата за султан од султан, кабриолетната фотелја со складирање, беж

Buyers rating:
DEN 6633.12

Износ

Одморете се со најдобрите во удобноста на вашето семејство и пријатели. Ве поздравуваме да ја испробате нашата нова колекција за мебел Султан кој е произведен во партнер со мебел Casamode со цел да го постигнете најоптималниот можен квалитет. Модата и функцијата коалицираат за оптимална разноврсност, со што овој мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор. Елегантниот чист-поставен тапацир е достапен во богата палета на бои за секој вид естетика. Исто така, има скриено складирање за вашите дополнителни неуредни работи, ќебиња, па дури и преполни играчки од вашите деца и миленичиња, и веднаш се претвора во секоја просторија во гостинска соба. За да го откриете ова во спиење, едноставно подигнете го дел од седиштето и кликнете на потпирачот за грб, дозволувајќи рамна позиција, која исто така ќе ви биде корисна ако само се чувствувате премногу уморни или мрзливи да одите во кревет откако ќе гледате некој ТВ. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. 3-во-1 : Седнете, спијте, складирајте . Седнете удобно на нашиот потпис беж фотелја која е дизајнирана со метал и изградба на рамки за супериорна сила и долготрајна издржливост . искористете ги нашите совршено скриени оддели за складирање под цел да Помогнете да ја одржувате вашата дневна соба што е можно поредена . Лесна грижа : Исчистете се чисто со шампон базиран на вода или чистач за тапацир за квалитетно одржување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

J. Neil 60 Rake Clam
  • Ново
Мислење на купувачите:

J. Neil 60 Rake Clam

Соберете школки на брегот со F.J Neil® Clam Rake Користете го коцката од мида при слаба плима и влечете го гребл�

DEN 1199.84
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Ситно мелен златен ананас Богата со витамин C 0 g транс маснотии 0 мг холестерол 70 калории по порција Без г

DEN 1.33
Држач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Држач

Држете го држачот на картички за подароци за лигите за време на празник, обезбедува забавно, светлосен л

DEN 176.32