• Ново
На површината калај буква t, секоја

На површината калај буква t, секоја

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

На површинските лимени букви се одлични за правопис на зборови и имиња! Закачете ги на вашиот wallид, ставете ги на маса, сали или користете за проект. Целата азбука е достапна и лесно може да се придржува до wallsидови, дрво, плакети и многу повеќе! Буквите имаат галванизирана завршница што можете да ја оставите како што е или украсете со украси, боја или креатори! Galvanized Finish Hook на грб за лесно обесено со маркери со карбола, боја или постојан маркеримбелиш со налепници, скапоцени камења, лента или цвеќиња 5 инчи високи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Birchwood Casey Darkotic Targes
  • Ново
Мислење на купувачите:

Birchwood Casey Darkotic Targes

Секој хит на овие цели за распрснување експлодира во бело или неонско зелено ореол околу дупката за кур�

DEN 303.84
Озарк патека 6.3 копја од 5-тина жаба
  • Ново
Мислење на купувачите:

Озарк патека 6.3 копја од 5-тина жаба

"Уживајте во жаби што се шета во плитката вода со копја од 5тина жаба Озарк Карактеристики на четири екст

DEN 0.67
J. Neil 60 Rake Clam
  • Ново
Мислење на купувачите:

J. Neil 60 Rake Clam

Соберете школки на брегот со F.J Neil® Clam Rake Користете го коцката од мида при слаба плима и влечете го гребл�

DEN 1199.84
Глутен бесплатна торта со чоколади
  • Ново
Мислење на купувачите:

Глутен бесплатна торта со чоколади

Декадентна чоколадна торта што доаѓа неоткриена Вклучени ќе бидат цевководи торба со вкусен замрзнува�

DEN 853.92