• Ново
Славна личност розова помлада женски печатен тексас краток

Славна личност розова помлада женски печатен тексас краток

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Славниот розов женски печатен тексас краток е мора да има ова лето! Забавното печатење на Дејзи ќе ја искористат вашата гардероба, само ќе се вратите на омилениот врв и патики или сандали! Направено со висок пораст и мал дел од страничен стил за дополнителен допир на стил, супер мекиот тексас ја прави оваа кратка прегратка на вашите криви на сите вистински места, додека сè уште има крајна удобност. Познатиот розов ЦП печатен тексас краток. Страничен отвор. Печатено. 5 стајлинг на џеб.

Декларирани својства

Најдобри предлози