• Ново
Без граници на ракав за ракави на јуниорите

Без граници на ракав за ракави на јуниорите

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Исечен, кул и симпатичен! Разновидноста е забавна со ова, без граници, кои се прикажани на ракави за паф, за тренд-десен дизајн-совршен, стилски слој над вашиот омилен врв, мета или фустан. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Затворање : Отворен фронт. Ракави : кратки ракави на паф.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници на џемперот на јуниорите
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници на џемперот на јуниорите

Подигнете го вашето ладно време изгледа со овој модерен џемпер Отворениот преден дел ја истакнува стра�

DEN 3.33