• Ново
Seagrams Ginger Ale Soda Pop, 1. Литар шише

Seagrams Ginger Ale Soda Pop, 1. Литар шише

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Кога сте во потрага по вистинскиот миксер за пијалоци што совршено ќе се спари со коктел, знаете на кого можете да се обратите. Јасно и чисто дегустација, Gумбирот Але на Seagram ги воодушевува рафинираните возрасни со својот ѓумбир але уште од 1857 година - и лесно е да се види зошто.Сеаграм Але носи удобна софистицираност во секојдневието, без оглед како сакате да го мешате. Овој природно зачинет пијалок предизвикува чувство на леснотија и уживање. Бесплатно е кофеин, за да можете да уживате во тоа време од денот или ноќта, што го прави одлична опција да уживате во текот на ручекот со пријателите или лесен начин да ветер на крајот на долг ден. И ако го претпочитате вкусот самостојно , Gумбирот на Seagram's Ginger Ale е одличен, меурлив начин да ги освежите вашите пупки за вкус. Со вкусно свеж вкус дури и само по себе, ѓумбир але на Seagram не треба да се меша за да блесне. И, тоа е одлична алтернатива за водата или сода во Селцер. Ако барате разновидност во вашите пијалоци, или малку повеќе вкус во вашите миксери, брендот на Seagram нуди широк спектар на различни опции - вклучително и нула шеќер ѓумбир але, селцер Опции за вода, тоник и клупска сода. Значи, без оглед како сакате да се мешате, постои опција на Seagram за вас. Бидејќи Seagram нуди идеални пијалоци за независни духови. Или, флаширани. Во коренот на добри времиња, Gумбирот Але на Seagram го прави секој момент посебен. Gумбирот Але, со вкусен вкус на ѓумбир, во коренот на сите добри времиња. Вкусна алтернатива на селцер вода, тоник вода или клупска сода. Подигнете ја шипката со јасен вкус на ѓумбир. Софистициран миксер за рафинираната личност. Јасни, чисти и без кофеин. 1,25 литар шише со ѓумбир од Seagram's Ginger Ale.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Schweppes Zero Sugar Ginger Ale Soda, L шише
  • Ново
Мислење на купувачите:

Schweppes Zero Sugar Ginger Ale Soda, L шише

Сега можете да уживате во освежувачкиот вкус на Schweppes Ginger Ale со нула шеќер Со смел, освежувачки вкус на ѓу

DEN 84.48
Schweppes Ginger Ale Soda, FL Oz Shoth
  • Ново
Мислење на купувачите:

Schweppes Ginger Ale Soda, FL Oz Shoth

Уживајте во освежувачкиот вкус на Schweppes Ginger Ale Со смел, освежувачки вкус на ѓумбир але, неговиот јасен и м

DEN 2.33
Миксери, q ingerумбир але, 7. мл, пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Миксери, q ingerумбир але, 7. мл, пакет

Пред сто години, шишињата ја мереа својата вредност според нивниот ѓумбир але Q Ginger Ale е наш манифест...

DEN 343.68