• Ново
Дома чисто сино и бело лента за памук сет

Дома чисто сино и бело лента за памук сет

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Додадете свеж поп шема на вашиот простор со vcny дома чисто сино и бело лента памук удминувач. Модерно ажурирање на класичните ленти, овој комплет за утеха има широки ленти со геометриски обрасци во сина и бела боја. Направено од 100% памук, сетот вклучува утешител и срам за совршено координиран изглед. • 3-парчен памук за удобност на памук • Карактеристики на сини и бели геометриски дизајни • Изработено од 100% мек памук • Поставувањето вклучува утеха и шами • машина за перење машина.

Декларирани својства

Најдобри предлози