• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 336.00

Износ

Angry Orchard Crisp Apple Hard Cider, 24 fl. Оз. може, 5% АБВ. 5% алкохол по волумен. Фрлете малку во ладилник за пиење покрај базенот или зачувајте го фрижидерот за следната забава за разноврсен пијалок возрасни ќе уживаат. Парови добро со остри сино сирење, печено свинско месо и скара. 1 броење по пакет. Природно без глутен. Тврда јаболковина направена со горчливи и кулинарски сорти на јаболка. Секоја единствена 24 течноста на течности може да вклучува две 12 унца со течности на освежувачко, лут овоштарник тврд јаболко јаболко.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Градови Outcider б
  • Ново
Мислење на купувачите:

Градови Outcider б

Краткиот опис не е достапен тврд јаболков, нефилтриран, Outcider Само свежопритиснато северозападно јаболк

DEN 1.67