• Ново
Табела за конзола за конзола на Фармхаус ТВ за телевизори до 60

Табела за конзола за конзола на Фармхаус ТВ за телевизори до 60

Buyers rating:
DEN 1919.84

Износ

Најдобро е бренд за животен стил кој е посветен на тоа да се чувствува дома да се чувствува магично, нашата мисија е да се осигураме дека loveубовта да се врати дома никогаш не треба да се менува, без разлика кој си, или каде сте во животот. Може да го користите како ТВ -штанд , ставете ги вашите работи на овие полици за складирање. Дрвениот панел на овој ТВ штанд е водоотпорен и отпорен на гребење. Исто така, во исто време, отпорен на топлина до одреден степен . Покажувањето на аголот е одличен избор за вашите сопствени работи да се покажат. Ако имате хоби за колекција, навистина е добра идеја да го купите овој штанд . таблата внатре е прилагодлива, можете да ја нагоре и надолу секоја полица како што сакате . и двете страни на полицата можат да се прилагодат нагоре и надолу. Ако сакате да ставите поголеми работи, можете само да ги отстраните. За оваа ставка 【55 "ТВ -стојат димензии】 Најдобро 55,2 '' (L) × 15,7 '' (W) × 19,7 '' (H) ТВ -штанд за рамни заоблени екрани телевизори до 60 инчи . 【Класичен дизајн】 Инженерниот Дрвото го прави центарот за забава традиционален стил, погоден за целиот стил на декор и да го зголеми естетскиот за дневната соба. 【Пространи и мулти-опции】 Најдобро ТВ-штанд со 2 квалитетни полици на табли со честички кои можат да поддржуваат до 100 lb секоја од нив и а Полицата со мрежи што може да задржи до 30 lb, мултифункционални полици за декорација и лесен дострел . 【слатки детали за употреба】 Црниот ТВ штанд може да се користи во обете страни и можете да ја користите како конзола табела во дневната соба, или ТВ штанд за спална соба и прикажување пченка каде можете да ги ставите сите ваши колекции . 【Лесно склопување】 Лесно е да се стави овој ТВ-штанд со складирање според детален прирачник. Најдобро нуди пријателска услуга за клиенти пред и по вашата набавка, 1- Гаранција за квалитет на годината . Спецификации Димензија : 55.2 '' (л) × 15,7 '' (w) × 19,7 '' (H). Материјал : карбон P2 дрво + табела за челична табела. Лежиште на таблети : 100 bs. Лежиште на оптоварување на полицата : 30 bs. Пакетот вклучува : 1* ТВ штанд 1* Соберете прирачник.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ТВ ВАМПАТ СТАНДИ СО ВРАТА ЗА ТВИ до 60
  • Ново
Мислење на купувачите:

ТВ ВАМПАТ СТАНДИ СО ВРАТА ЗА ТВИ до 60

Bring midcentury modern charm to your entertainment center with this retroinspired TV console.The freestanding design makes it easy to display your television set in style,while its open she

DEN 2975.84