• Ново
Колекцијата „Буш Индустри“ Вестон VH18977- - Стенд - За рамен панел - Црна - Големина на екранот: 42 “

Колекцијата „Буш Индустри“ Вестон VH18977- - Стенд - За рамен панел - Црна - Големина на екранот: 42 “

Buyers rating:
DEN 1919.84

Износ

Колекцијата Bush Industries Weston VH18977-03 - Stand - За рамен панел - Карактеристики и придобивки од црниот клуч : Сместува на повеќето 42 "ТВ -рамни панели ТВ до 100 фунти. Дизајн на агол за заштеда на простор. Пристап до задна жица. Тестиран за стабилност на врвот со вашата безбедност во ум.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ТВ ВАМПАТ СТАНДИ СО ВРАТА ЗА ТВИ до 60
  • Ново
Мислење на купувачите:

ТВ ВАМПАТ СТАНДИ СО ВРАТА ЗА ТВИ до 60

Bring midcentury modern charm to your entertainment center with this retroinspired TV console.The freestanding design makes it easy to display your television set in style,while its open she

DEN 2975.84