• Ново
Есен остава тркач на пластична маса

Есен остава тркач на пластична маса

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Создадете област за сервирање на вашата маса за целата храна што сте ја направиле со помош на падот на лисјата за пластични табели. Се одликува со светло -кафеава ткаена шема како позадина и има шема на лисја во прекрасни бои за есен што ја поставува секоја страна. Продадено индивидуално, овој тркач на табели може да се координира со кој било од нашите резерви на партии за есенски лисја. 1 пад остава пластична тркачка маса. Тркач на табела мери 14 "x 84". Необрачен тркач на маса за материјали што акценти на вечера за славење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Главни трки за црвенило, 13 w 72 l, розова
  • Ново
Мислење на купувачите:

Главни трки за црвенило, 13 w 72 l, розова

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање за да с�

DEN 143.84