• Ново
Предлог дама IQ плус розови топки за голф, 1

Предлог дама IQ плус розови топки за голф, 1

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Заедно со прекрасно меко чувство, јадрото за градациско компресија обезбедува оптимална деформација на топката при производство на влијание на засилена почетна брзина за поголемо растојание на сите снимки. Најмесната дама топка на пазарот, развиена за оптимални перформанси со помала брзина на замав, го намалува прекумерниот страничен спин за поцврст шут, генерира поголемо растојание со сите клубови, лесна технологија за покривање за постојан лет на топката.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Nitro Golf Ultimate Golf Golf Golf, пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nitro Golf Ultimate Golf Golf Golf, пакет

Добијте го оптималното растојание од замав кога ги користите овие топки за голф на нитро крајно растоја

DEN 463.84
Nike One Vapor Golf Ball Mix, бела, 24-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nike One Vapor Golf Ball Mix, бела, 24-пакет

Мешавината на топки за голф Nike One Papor е добар додаток на торбата на голф Секоја топка е направена од полов

DEN 2.67
Прекинет производ. Да се ​​отстрани
  • Ново
Мислење на купувачите:

Прекинет производ. Да се ​​отстрани

Намален страв од загуба : Голферите честопати се грижат за губење на скапи топки на курсот Тие нудат спо�

DEN 639.20
Srixon Softfeel Brite црвен десетина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Srixon Softfeel Brite црвен десетина

Без разлика дали е надвор од мета или околу зелените, мекото чувство живее до своето име Со тоа, ќе дожив�

DEN 431.84
Вилсон титаниум топки за голф, пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вилсон титаниум топки за голф, пакет

Овие топки за голф Вилсон Титаниум имаат 2парчен дизајн кој им овозможува да траат подолг период Произв�

DEN 2.67
Taylormade Penta TP Golf топки, пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Taylormade Penta TP Golf топки, пакет

Taylormade Penta TP Golf Golf се дизајнирани да ви обезбедат меко чувство, подолги погони и побрзи брзини на топката..

DEN 319.52
Насловот Pro v1x, добар квалитет, пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Насловот Pro v1x, добар квалитет, пакет

Pro V1 X обезбедува извонредно растојание со уште поконзистентен лет, повеќе контрола на кратки игри и мек�

DEN 2.33