• Ново
Џогер со џогер со лого на Тони Хоук Хоук, џогер со џеб, големини S-XL

Џогер со џогер со лого на Тони Хоук Хоук, џогер со џеб, големини S-XL

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Останете удобни насекаде и насекаде со овие џокери за џогер од Тони Хоук, џогер за мажи. Изработено во супер-меко руно, овие разноврсни машки џогири ги покривте за домашно лежење или ден исполнет со работа, во кој има џеб со патент, кој е совршен за безбедно складирање на вашите најважни работи. Материјал : 53% памук/47% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : тенок. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови, 1 поштенски карго џеб има најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Ребрестиот плетен половината и полите; тело на руно. Машки џогерни џокери од Тони Хок.

Декларирани својства

Најдобри предлози