• Ново
Компатибилна замена за касети со тонер SP C250A: цијан, магента, жолта за SP C250DN, SP C250SF, SP C261DNW, SP C261SFNW

Компатибилна замена за касети со тонер SP C250A: цијан, магента, жолта за SP C250DN, SP C250SF, SP C261DNW,

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува 1 SP C250 A Cyan / 407540 Cyan, 1 SP C250 A / 407541 Magenta, 1 SP C250 A Yellow / 407542 жолти ласерски касети со тонер. Зошто да платите двојно повеќе за скап име на бренд SP C250 A Toner кога нашите компатибилни резерви за печатач за замена се поддржани од овие касети се компатибилни со SP C250 DN, SP C250 SF, SP C261 DNW, SP C261 SFNW. Забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во Соединетите Држави и Канада, бидејќи другите географски региони можат да користат различни фирми за печатачи. Употребата на компатибилни касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата за печатачот. Ние сме ексклузивен препродавач на марката LD производи со високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во SP C250 DN, SP C250 SF, SP C261 DNW, SP C261 SFNW. 100% задоволство и гаранција за живот. Сите касети компатибилни и преработени од LD се тестирани со квалитет за да се обезбеди долготрајна употреба и смело, живописно печатење на секоја страница.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

За употреба во Lexmark : x2600, x2630, x2650, x2670, Z2300, & Z2320 Достапно за домашен сигурен тонер изграден за деловни конзи

DEN 2799.84