• Ново
Gibbs Minnow # lure, сина, 3-унца, тврди мамки

Gibbs Minnow lure, сина, 3-унца, тврди мамки

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Gibbs Minnow lure е мами во стил на лажица што поседува акција и изглед тесно реплицирајќи го изгледот на умирачката сенка. Фаворит за риболов, тој е еден од најразновидните стари риболовци на располагање. Може да биде затегнат, тролана или да се користи како леање. Се одликува со флексибилност што им овозможува на рибарите да ја постигнат посакуваната акција едноставно со свиткување на мами. Овој 3-озен сребрен сребрен риболов миноу мами има три куки отпорни на 'рѓа, кои ќе ви помогнат да ги грабнете и да го задржите вашиот улов. Едно парче не'рѓосувачки жица се вметнува низ телото на рибата за да се спречи затегнување. Овој додаток за риболов доаѓа со екстра тежок прстен од не'рѓосувачки челик за да ви помогне да слетате риба со голема игра. Гибс Делта произведува производи за риболов повеќе од 100 години со висококвалитетна и удобна употреба. Разновидна, може да се заглави, да се намали или да се фрли. Акцијата може да се промени со свиткување на мами. Едно парче жица од не'рѓосувачки челик низ телото.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Беј стаорец кратко плитко вртеж
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беј стаорец кратко плитко вртеж

Заливот стаорец мами кратко плиток е сопствен квалитет, рачно насликано, лебдечко, плитко нуркање, стап�

DEN 231.84
Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк

Крапите на капки Бастер Шад се дизајнирани да бидат риболов во сите услови, без разлика дали се наметнув

DEN 271.84
Злато на рапала Х-рап
  • Ново
Мислење на купувачите:

Злато на рапала Х-рап

Намалувањето на Rapala XRap е "сè за дејството " Разновидноста на XRAP му овозможува на риболов да пренесе голем

DEN 880.00
Беј стаорец мами, S3, Coho Crusher
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беј стаорец мами, S3, Coho Crusher

Заливот стаорец мами S3 е сопствен квалитет, рачно насликано, лебдечко, плитко нуркање, стапчиња...

DEN 1919.84
Беј стаорец мами, S3, кафеава пастрмка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беј стаорец мами, S3, кафеава пастрмка

Заливот стаорец мами S3 е сопствен квалитет, рачно насликано, лебдечко, плитко нуркање, стапчиња Заливот

DEN 327.84
Беркли Фликер Шад риболов, HD Bluegill, OZ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли Фликер Шад риболов, HD Bluegill, OZ

Риба со мами дизајниран од добрите и турнирот тестирана за да фати повеќе риби со сенката на Беркли Флик

DEN 208.64
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Decathlon Caperlan Mnwdd 76 SP Blue Gill Rhoish Lar: Нашите дизајнери на риболов ја развија оваа тврда мамка за риболов на пред

DEN 191.84