• Ново
Мек на мамката Шаста се справи со опрема за риболов на риболов

Мек на мамката Шаста се справи со опрема за риболов на риболов

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Намачката на Мек Хум Дингер има специјално дизајнирана комора за прстен која испушта постојана вибрација на ниска фреквенција или "hum " што привлекува риба и создава штрајкови. Има хипер -трепет дејство што тесно го имитира дејството на риба што бега од мамка. Hum Dinger е долгогодишен фаворит на пастрмката и unglers на Kokanee. Â Намачка на Мек Хум Динџер 1/8oz црвено. Големина #6 кука. 1/8oz. Тежина . 1 â¾ во големина. Достапно во неколку завршувања.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Decathlon Caperlan Mnwdd 76 SP Blue Gill Rhoish Lar: Нашите дизајнери на риболов ја развија оваа тврда мамка за риболов на пред

DEN 191.84
Беркли Дредгер риболов, HD Bluegill, OZ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли Дредгер риболов, HD Bluegill, OZ

Риба со мами дизајниран од светски инженери за мамки и легенда и експерт за тврда мамка, Дејвид Фритс со

DEN 2.33
Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк

Крапите на капки Бастер Шад се дизајнирани да бидат риболов во сите услови, без разлика дали се наметнув

DEN 271.84
Оригинална рамна риба на Ворден
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оригинална рамна риба на Ворден

Ворден го мами оригиналниот рамен риба Овој приклучок за мамење со висока акција има дизајн со повеќе в�

DEN 1919.84
Блиц го мами Блиц Блејд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Блиц го мами Блиц Блејд

Сечилото на Блиц е многу уникатна мамка за сечилото Направено е од 100 проценти лесна легура на цинк! Цинк

DEN 208.64
Nsонсон Сребрена Миноу
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nsонсон Сребрена Миноу

Silverонсон Силвер Миноу има метален чувар на плевели кој е многу ефикасен во одржувањето на без плевелот,

DEN 2.67
RealTree HD споен со плиток чудак - сенка
  • Ново
Мислење на купувачите:

RealTree HD споен со плиток чудак - сенка

HD споениот Crankbait има фотореалистички завршувања кои ви помагаат да одговарате на отворот Има уникатно т

DEN 208.64